Huviringid

Huviringid 2023/2024 õppeaastal

2023/2024 õppeaastal alustavad huviringid toimetamist Vääna Mõisakoolis alates 11. september 2023.

11. - 15. september toimuvad ainult tutvustavad tunnid ning sellel nädalal on vajalik registreerida õpilased huviringidesse.

Huviringidesse avalduste tegemine toimub alates 7. septembrist ARNO keskkonnaslink opens on new pageARNO keskkonnas"> (Harku valla haridusteenuste infosüsteem).

Alates 18. septembrist saavad ringides osaleda ainult eelnevalt registreeritud lapsed.

KÕIK HUVIRINGI TAOTLUSED (k.a. lahkumisavaldus) TULEB TEHA ARNO-keskkonnas.link opens on new pageARNO-keskkonnas.">

Huviringi astumise taotluse esitamine - lapsevanema juhendlink opens on new pageHuviringi astumise taotluse esitamine - lapsevanema juhend">

Kuidas ARNO keskkonnas muuta lapse huviringide aegu osaliste aegade puhullink opens on new pageKuidas ARNO keskkonnas muuta lapse huviringide aegu osaliste aegade puhul">

Kuidas ARNO keskkonnas esitada huviringist lahkumise avaldustlink opens on new pageKuidas ARNO keskkonnas esitada huviringist lahkumise avaldust">

Huviringide kirjeldus

Koolivaheaegadel huviringringe ei toimu.

Iga juhendaja annab oma ringi kohta informatsiooni. Palun pöörduge otse juhendaja poole!

2024/2025 õa. huviringide toimumisajad ja lühitutvustus:

🍂LOOVTUBA- juhendaja Kristi Reisenbuk
1.-4. klass
kell 13:25-15:05

Loovtuba on kunstiring, kus meisterdatakse rahvakalendri tähtpäevadeks; kasutatakse loomingus looduslikku ja taaskasutatavat materjali; tehakse paberi- ja kartongitöid, sh näiteks origamit; proovitakse mitmesuguseid trükitehnikaid; joonistatakse ja maalitakse eri tehnikates; õpitakse kergemaid kangatöid ja voolitakse eri materjalidest.

🍂VÄÄNIKUD- juhendaja Leena Lumi
2.-3. klass
kell 13.25-14:10

Väänikud on näitering, kus tutvutakse erinevate rollide esitamise võimalustega ja arendame lavalist kohalolu ning kõne selgust.

🍂 LAVA KESKPUNKT- juhendaja Leena Lumi
4.-6. klass
kell 14:20-15:05

Näiteringis arendame ringis osalevate õpilaste eneseväljendus- ja koostööoskust. Lisaks treenime mälu, diktsiooni, loovust, esinemisjulgust ning toimetulekut ootamatustega. Eelkõige aga veedame mõnusasti aega vahvate sõpradega ja piilume pisut teatritegemise telgitagustesse.

🍂MALE- juhendaja Jaan Urgas
kell 15.00 - 15.45

Maleringis osaleja saab teoreetilisi ja praktilisi teadmisi malest. Tutvutakse male ajaloo ja reeglitega.
Rohkem infot koduleheküljel: www.huviringid.eelink opens on new page

Ringitasu on 29€/kuu

🍂 PALLIRING-juhendaja Age Mitt
kell 15:10-15:55

Palliring on laste üldfüüsilise, käelise osavuse arendamine / tugevdamine, koordinatsiooni parandamine läbi erinevate pallimängu oskuste arendamise ning ettevalmistamine erinevatele pallitreeningutele.

Ringitasu on 25€/kuu

🍂 RAHVATANTS- juhendaja Svea Sokka
TEISIPÄEVITI
2. - 5. klass
13:25-14:55
4.-6. klass tüdrukud
15:10-15:55

Selle õppeaasta tantsuline väljund on rajada teed 2025. aastal toimuvale tantsupeole, mis kannab nime ISEOMA. Tantsupeo üldjuhi mõtteid saad lugeda siit: https://2025.laulupidu.ee/tantsupidulink opens on new pagehttps://2025.laulupidu.ee/tantsupidu">

🍂 TALENDIPUNKT- juhendaja Leena Lumi
4.-6. klass
14:20-15:05

Ringi pääseb kordinaatori kutsel!

🍂KITARRIÕPE- juhendaja Brad Jurjens
13:30-15:50

Oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud.
Enda kitarri olemasolu vajalik. Esimene tund võimalik kasutada juhendaja kitarri.
Tunni pikkus 45min.
rühmas 1x nädalas kuutasu 25€ in.
1x nädalas individuaalõpe kuutasu 30€

🍂NOKITSEJAD- juhendaja Argo Aruvald
2.-6. klass
14:20-15:55

Leiutajateklubi "Nokitsejad" on huviring, kus minnakse projektipõhise meisterdamisega tunnist tundi edasi, kuniks projekt on valmis. Huviringis omandad meisterdamise põhi- ja algtõed, kus kasutatakse nii puitu+ elektroonikat. Saad proovida nii noaga vestmist, kirve tööd jne.

Ringitasu on 35€/kuu

🍂 MUK(mudilaskoor)- juhendaja Katrin Järvlepp
1.-2. klass
kell 12:30-13:15

🍂 LAK(lastekoor)- juhendaja Katrin Järvlepp
3.-4. klass
kell 13:25-14:10

🍂 POK (poistekoor)- juhendaja Katrin Järvlepp
2.-6. klass
kell 14:25-15:05

🍂TANTSUTREEENING- juhendaja Elina Mellov
kell 13:15-14:20

Huviringi kuutasu on 30€
Rohkem infot: www.tantsustaar.eelink opens on new page

🍂ROBOOTIKA- juhendaja Allan Haak
3.-6. klass
kell 14:20-15:55

Robootikaringis õpitakse iseseisvalt või juhendi järgi ehitama autonoomseid roboteid ja neid programmeerima. Programmeeritud robot täidab etteantud ülesandeid. Toimuvad robotite vahelised võistlused erinevatel aladel. Tööprotsess arendab tehnilist, ruumilist, ja loovat mõtlemist. Huviringi tegevused sobivad nii poistele kui ka tüdrukutele.

Huviringi kuutasu on 25€

🍂RULLUISUTRENN. alaes 04.10 juhendaja Elizabeth Jõgi
REEDETI- tall-tõllakuuris
1.-6.klass
kell 14.20-15.10

Huviringi kuutasu 40€
Täpsem info: elizabethjogi@gmail.comlink opens on new pageelizabethjogi@gmail.com">

🍂NUKUTEATER- juhendaja Ulvi Valle
2.-4. klass
kell 14:20-15:55

Teeme ise nukuteatrit, meisterdame nukke, proovime kätt lavakujunduses. Nukuteatri ringis saame osa loomisrõõmust, meisterdamisest ja kunstist. Valmistatud nukkudele mängime elu sisse. Läbi erinevate rollimängude õpime sõna- ja väljenduskunsti, areneb esinemisjulgus, loovus ja koostööoskus.

Huviring on Vääna Mõisakooli õpilastele tasuta!

Avaldatud 10.05.2022. Viimati muudetud 29.09.2024.