Vääna Mõisakooli tegijad haridumaastikul

Õpetajate päeval, 5.oktoobril, toimus Tall-tõllakuuris Harku valla õpetajate päevale pühendatud vastuvõtt.

Esimest korda tunnustati vastuvõtu raames haridus-, kultuuri- ja noorsootöötajaid kevadel Harku vallavolikogu poolt kinnitatud määruse alusel.

Tunnustusi jagati kahes kategoorias: enesetäiendamine ja kvalifikatsiooni tõstmine ning silmapaistev panus valdkonda

Sel aastal pälvis Vääna Mõisakoolist tunnustuse enese täiendamise ja kvalifikatsiooni tõstmise eest: õppejuht Tiina Savisaar ja meie sotsiaalpedagoog Gerli Vainomaa ja psühholoog Piret Sommer.

Silmapaistva või pikaajalise panuse eest valdkonda said tunnustuse: õp. Jane Tähka - 25 südamega tehtud tööaasta eest Vääna Mõisakoolis, õp. Leena Lumi - eduka juhendamise eest vabariiklikul "Krati lugude"konkursil Aravete Keskkoolis. I koht ja projekti "Heategevuslik filmiõhtu vähihaigete laste toetuseks" organiseerimise ja läbiviimise eest ning õp. Svea Sokka - eduka juhendamise eest matemaatika võistlusel "Känguru", I koht.