Vääna Mõisakool osaleb haridustöötajate hoiatusstreigis 10. nov. kell 9.-10.00

Seoses eelmisel reedel Eesti Haridustöötajate Liidu (EHL) avalikustatud teatega 10. novembril toimuva hoiatusstreigiga, anname teada et ka Vääna Mõisakooli õpetajaskond on otsustanud hoiatusstreigis osaleda ning töötajaskonna poolne streigijuht on Piret Meltsas.

Hoiatusstreigis osalejad soovivad näidata oma toetust Eesti hariduse jätkusuutlikkuse tagamiseks vältimatute sammude astumise vajalikkusest. Streik ei ole kellegi vastu – ei laste, nende vanemate, kohaliku omavalitsuse ega kooli juhtkonna vastu vaid pigem keskendub haridusvaldkonna jätkusuutlikkuse, haridustöötajate huvide ja heaolu eest seismisele.

Eesti Haridustöötajate Liit ei seisa ainult oma liikmete, vaid kõigi haridustöötajate eest. See on meie kõigi huvides, et õpetajad oleksid vääriliselt tasustatud kui kõrgharidusega töötajad ning väärikalt koheldud (mh avalikult lubatud ja varasemalt kokkulepitud töötasu suurendamine). Seeläbi oleks tagatud kvaliteetne haridus ning selle jätkusuutlikkus, mis on vundament kogu ühiskonna edukaks toimimiseks ja arenemiseks. EHL juhib ja viib läbi hoiatusstreiki seadusega ettenähtud rollis ja tingimustel.

Kooli tööd korraldab sellel ajavahemikul Vääna Mõisakooli juhtkond ning täiendavate töökorralduslike küsimuste osas palume pöörduda aadressil kontakt@vaanakool.edu.ee
Hoiatusstreik toimub koolis eeloleval reedel, 10. novembril kell 09.00 – 10.00 ning õpilaste aeg on sellel ajavahemikul sisustatud, kuid otsest õppetööd ei toimu.

Tänulikkusega mõistva suhtumise eest!
Vääna Mõisakooli koolipere