Kutse avalikule arutelule 7. - 9. klasside Harku valla haridusvõrgust 22.11. kl 18.00-19.30

Edastame Harku Vallavalitsuse kutse avalikule arutelule III kooliastme (7.-9. klass) õppetöö tuleviku korraldusest Harku vallas. Osalema on oodatud kogu koolipere – kogukonna liikmed, töötajad ja lapsevanemad! Teie kõigi panus ja sisukas lahendustele keskenduv kaasamõtlemine on väga oodatud!

Hea koolipere!

Olete oodatud avalikule arutelule! Harku valla arengukavast tulenevalt soovime luua haridusvaldkonnas kõigi õpilaste arengut maksimaalselt toetava koolivõrgu ning mõelda seejuures üheskoos läbi III kooliastme (7.-9. klass) õppetöö korraldus.

Oleme alustanud ka valla arengukava uuendamisega, mille käigus sõnastame uuesti ootused valla hariduse kvaliteedile ja korraldusele.

Avaliku arutelu raames selgitame koolipere ootusi III kooliastme õppetöö korraldusele.
Ootame kooliperet arutelule 22. novembril kell 18.00 – 19.30 Vääna mõisahoone saali.

Huvilistel soovitame tutvuda lisatud taustainfoga ning kui tekib juba ette küsimus, siis need saata aadressile harku@harku.ee ja tähistage teemaga „küsimus koolivõrgust".

Lugupidamisega
Vallavalitsus