Vääna Mõisakooli asub juhtima Madli Kopti

25.augustil valiti vallas Vääna Mõisakooli direktoriks Madli Kopti, kes asub ametisse 1. oktoobril.

"Madli tugevuseks oli süsteemne ja põhjalik aga ka väga veenev esitlus, millises suunas kool peaks arenema," põhjendab otsust abivallavanem Robert Lippin.

Madli Kopti tööalane karjäär on olnud seotud kõrghariduse teadus- ja arendustegevusega merendusvaldkonnas, kus ta on kasvanud loomulikku karjäärirada mööda spetsialistist strateegilise tasandi juhiks täites alates aastast 2015 arendusdirektori rolli Tallinna Tehnikaülikooli Eesti Mereakadeemias. Samas ei ole talle Vääna ja Harku valla piirkond võõras, vaid hoopiski vägagi kodune ja hingelähedane.

Kui küsida Madlilt tema esmaste plaanide kohta, vastab ta: „Esimese asjana soovin ma õppida tundma inimesi, nende isiksusi ning aru saada senisest organisatsioonikultuurist – nii öelda hingamisest.

Loe rohkem: https://bit.ly/VMKdirektor